Vücut Bakımı

VAKUM TERAPİ

Cilt yüzeylerinde vakumlama yöntemiyle vakum terapi yöntemiyle selüloitlerin giderilmesi yağ dokusunun parçalanması ve cildin daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını hedef alan 3 gün aralıklarla gerçekleştiren işlem uygulamasıdır.

ÇATLAK ONARIMI

Brezilya menşeili çatlak onarım metodu striort ile çatlaklar çözülemeyen sorun olmaktan çıktı. Fibroderm cihazı sayesinde iğne ya da lazer gibi etkenler olmaksızın sadece vakumlayarak çatlakları gideren striort, tek seans ile %80’e kadar çatlak onarımı özelliğine sahip.

BREAST LİFT UYGULAMASI

Göğüs bölgesindeki yağ dokusunun doğru noktada toplanarak daha hacimli, dolgun, sıkı, dik görünmesini hedef alan 40 dk. Sonrasında net etkiyi gözlemleyebileceğimiz,  kalıcılığını sağlamak için elastikiyet ve bağ dokusunu güçlendirmek için kaslara doğru çalışmasını öğretebilmek için 10-12 seans arası uygulaması gereken 8-12 ay kalıcılığı hedef alan ağrısız acısız yan etkisi olmayan vibro masaj etkisi yaratan bir uygulamadır.

POPO KALDIRMA UYGULAMASI

Popo bölgesindeki yağ dokusunun doğru noktada toplanarak daha hacimli, dolgun, sıkı, dik görünmesini hedef alan 40 dk. Sonrasında net etkiyi gözlemleyebileceğimiz kalıcılığını sağlamak için elastikiyet ve bağ dokusunu güçlendirmek için kaslara doğru çalışmasını öğretebilmek için 10-12 seans arası uygulaması gereken 8-12 ay kalıcılığı hedef alan ağrısız acısız yan etkisi olmayan vibro masaj etkisi yaratan bir uygulamadır.