Cilt Bakımı

CİLT ANALİZİ

Cihaz destekli analiz ile cildinizde bulunan ve/veya oluşabilecek olan problemler için ön görü sahibi olunur. Analiz sonrası uzmanlar tarafından danışana genel olarak bir bilgilendirme yapılır. Ayrıntılı bilgilendirme de protokol uygunlukları, süreç hakkında bilgilendirme yapılır. Analiz, görüşme öncesi danışan ve uzman arasındaki bilgi akışının daha sağlıklı ve verimli olmasını sağlar.

MEDİKAL CİLT  BAKIMI

Medikal cilt bakımı, medikal ürünlerle yapılan cildin canlılığını tekrar kazandırmaya, ciltte biriken yağ, siyah nokta, makyaj artıkları gibi cildin solgun ve sağlıksız görünmesine neden olan etkenlerden arındırmaya yönelik işlemlerden oluşur.

-Hydrafacial
-Akne bakım
-Skar onarımı
-Gözenek küçültme
-Premium bakım
-LED terapi
-Leke bakımı
-Snowcell
-Mavi Peel

HYDARAFACİAL

Cilt altına vakumlarma ve püskürtme yöntemi ile özel solüsyonlar kullanılan temizleme işlemidir.28 ve 45 gün ara ile yapılır. İçeriğinde Salisilik asit, Glikolik asit, Hyalüronik asit mevcuttur.

Salisilik asit: Cilt yüzeyinde sebum dengesi sağlanır.

Glikolik asit: Cilt yüzeyinde oluşan hiperpigmentasyonun giderilmesi hedef alınır.

Hyalüronik asit: Gözeneklerin sıkılaşması, cildin canlanması, duru bir görünüme sahip olması hedeflenir.

PREMİUM BAKIM

Cilt yüzeyinde mikrokonüller açarak gözeneklerin sıkılaşması, cildin yenilenmesi, aknenin kurutulması,  sebumun dengelenmesi, gözaltı morluklarının açılması, kılcal damarların azalması, skarın onarılması, renk tonunun eşitlenmesi için gerçekleştirdiğimiz bir işlem uygulamasıdır.  % 60 oranında sonuç garantisi verilir.

SNOWCELL

Enzim peeling yönteminde ciltte lekelenmeye neden olan enzim baskılanarak, cilt renginin açılmasına izin veriliyor. Cilt altında enzim peel aktivasyonu gerçekleşir.Bu nedenle ciltte diğer peelinglerden daha etkili sonuçlar veriyor.

MAVİ PEELİNG

Glycolic acid içeriği, ciltte çeşitli derinliklerde kontrollü hasar oluşturması, cilt hücrelerinin rejenerasyonu ile sağlıklı derinin ortaya çıkmasını amaçlayan bir yöntemdir.

LED TERAPİ

Led terapi, 4 farklı renk ışıktan destek alınarak cildin kendini yenilemesini sağlayan bir cilt tedavi yöntemidir. Akne, leke, kızarıklık ve erken dönem zona baskılama tedavilerinde kullanılan led terapi, derinleşmiş kırışıklık ve cildin yatıştırılması alanlarında da oldukça etkilidir.