Menü Kapat

Buharlı Bakım

           Stres ve yorgunluk, uyku düzenindeki bozukluklar, sürekli ve yüksek miktarda sigara ve alkol tüketimi, hormonların ani değişimi, hava ve çevre kirliliğine bağlı olarak ciltte meydana gelen bozukluklar, düzensiz ve aşırı yağlı beslenme, su tüketiminin çok az olması gibi sebeplerle ciltte meydana gelen bozuklukları önlemek amacı ile cilt bakımı yapılır.
20 yaş ve üzeri kişilerde cildi arındırma, cildin kaybettiği esnekliği ve parlaklığı geri kazanma ihtiyacına yönelik olan klasik cilt bakımı her zaman yapılabilir. Ancak, deri 28 günde bir kendini yenilediği için ayda bir olarak yaptırılması önerilmektedir.
Kışın maruz kalacağı soğuktan ya da yazın güneş hasarına ve kuruluğuna hassas ciltler için koruma amaçlı mevsim geçişlerinde başlanması önerilir

Cilt Bakımı ile İlgili Dikkat Etmeniz Gerekenler
• Yüz ve cilt uzmanımızın önerdiği ürünler kullanılmalı.
• Güneş ışığına maruz kalmamaya dikkat edilmelidir.
• Stres, yorgunluk, uykusuzluk, sağlıksız ve düzensiz beslenme, alkol, sigara gibi hayat kalitesini olumsuz etkileyen faktörlerden uzak durulmalıdır.
• Egzersiz ve kan dolaşımını arttıracak fiziksel aktivitelere yönelinmelidir.
• Yeterli miktarda su içmek cilt sağlığını korumaya yardımcı olur.

   

           

   En iyi Cilt Tedavi Ödülü’ ve FDA sertifikasına sahip tek cilt bakım cihazıCildi ölü hücrelerden arındıran ve aşağıdaki 14 farklı probleme çözüm sunan 4 aşamalı acısız, hızlı, güvenilir yeni nesil cilt yenileme ve tedavi teknolojisidir. Derinlemesine temizlikle toksinlerden arındıran, cildi yenileyen nem, vitamin ve mineral desteği sağlayan tedavi sonrasında bakımlı, dinlenmiş, pamuk gibi yumuşak, dayanıklı ve ışıltılı bir cilde sahip olunur.

         

 

           

Facebook
Instagram
SOCIALICON